Dlaczego my?

Aktualnie w magazynie czeka ok. 50 tyś m2 płytek kamiennych do wyboru dla naszych klientów .

Wszystkie zdjęcia płytek kamiennych są robione w naszym magazynie poszczególnej partii materiału oznaczonego numerem sku na naszej stronie (sku=blok) , dlatego wiec możesz mieć pewność iż otrzymasz produkt ze zdjęć który ci się spodobał.

Wszystkie zdjęcia poszczególnych rodzajów płytek które są umieszczone na naszej stronie w dziale cennik są dostępne do obejrzenia lub zakupienia w naszym magazynie w Bielawie .Stany magazynowe podawane są telefonicznie gdyż sprzedaż prowadzimy również na terenie EU zarówno dla klientów instytucjonalnych jak i indywidualnych co powoduje duże zmiany naszych stanów magazynowych codziennie .

 

Istnieje możliwość zamówienia płytki z poszczególnej partii materiału który ci się podoba , koszt przesyłki plus koszt płytki będzie podany przy zamówieniu.

Nie jesteśmy najtańsi na rynku, gdyż uważamy, że za odpowiednią jakość kamienia trzeba zapłacić. Nie oznacza to, że mamy wygórowane ceny.

 

Staramy się wypośrodkować zawsze stosunek ceny do jakości tak, by klient wiedział,
że zapłacił dobrą ceną - za najwyższą jakość.

Nasza firma czynna jest codziennie od godziny 8:30 do godziny 17:00, sobota 8:30 14:00
W tych tez godzinach możliwe jest oglądanie materiałów lub też pakowanie przez naszych magazynierów wybranych materiałów .

 

 

Jesteśmy w stanie przebić każdą ofertę cenową na rynku, ale gdy wiąże się to z obniżeniem jakości lub zastosowaniem tańszych materiałów zawsze uczciwie poinformujemy o tym klienta. Często przewrotnie proponujemy klientom nie obniżenie ceny, lecz dopłacenie, aby inwestycja miała najwyższe normy jakości. Decyzja należy do klienta.

 

Istnieje na rynku wiele firm, dla których liczy się tylko kolejne zlecenie/lub kolejna sprzedaż. Takie firmy potrafią obniżyć cenę do granic opłacalności. Wiąże się to z obniżeniem jakości oferowanych materiałów, a wręcz ze sprzedażą dużo tańszych II gatunkowych lub komercyjnych materiałów. Niestety w ofercie tego nie widać i klient łudzi się, że kupuje tą samą jakość, za tańsze pieniądze. To bardzo mylne podejście. Firmy, które w ten sposób działają narażają klientów na straty finansowe lub na znaczne straty czasowe wynikające z długich procedur reklamacji lub po prostu braku możliwości reklamacji , nie biorąc za to żadnej odpowiedzialność, którą cedują tylko i wyłącznie na inwestora.