Kontakt

Płytki kamienne oraz wyroby z kamienia wysyłamy firmą spedycyjną na paletach ( samochód z windą i paleciakiem ).

74 833 56 15 BIURO

Kamieniarstwo w Bielawie, Wrocławiu i okolicach – poznaj naszą ofertę

Już od wielu lat świadczymy kompleksowe usługi kamieniarskie w Bielawie, Wrocławiu i okolicach. Posiadamy nowoczesny park maszynowy i zaawansowane narzędzia do obróbki kamienia. Zatrudniamy doświadczonych pracowników posiadających solidne podstawy wiedzy branżowej i wciąż poszerzających swoje kompetencje. Prowadzimy sprzedaż starannie wyselekcjonowanych gatunków kamienia – granitów, marmurów, trawertynów, onyksów.

Usługę kamieniarstwa nagrobkowego w Bielawie i okolicach Wrocławia wzbogaciliśmy o realizacje dla domu. Z dostępnego w naszej ofercie kamienia naturalnego tworzymy piękne płytki, stylowe schody i parapety, modne blaty. Różne struktury, barwy i wykończenia pozwolą Państwu dobrać detale idealnie wpisujące się zarówno w klasyczne, jak i nowoczesne aranżacje.
Zapraszamy do kontaktu. Nasi doradcy służą branżową wiedzą, pomogą Państwu wybrać idealny materiał i rozwiązanie. Zachęcamy również do składania propozycji dotyczących naszego asortymentu i realizacji, które posiadamy w ofercie.

Formularz zamówieniowy

Forma płatności
płatność przelewem Po wypełnieniu i wysłaniu formularza znajdującego się na naszej stronie internetowej, Państwa zamówienie zostanie wycenione przez naszych pracowników biurowych i przesłane do Państwa na email. Po akceptacji przez Państwa naszej wyceny, zostanie wystawione dla Państwa zamówienie na podstawie którego poprosimy o dokonanie płatności na konto. Prosimy o wpłatę bezpośrednio na nasze konto bankowe widniejące na wystawionym zamówieniu. Proszę o użycie numeru zamówienia jako tytułu płatności. Państwa zamówienie nie zostanie wysłane dopóki wpłata nie zostanie zaksięgowana na naszym koncie firmowym.
płatność u kuriera Po wypełnieniu i wysłaniu formularza znajdującego się na naszej stronie internetowej, Państwa zamówienie zostanie wycenione przez naszych pracowników biurowych i przesłane do Państwa na email. Po akceptacji przez Państwa naszej wyceny, zostanie wystawione dla Państwa zamówienie na podstawie którego poprosimy o zwrotną akceptację oferty. W momencie akceptacji przez Państwa naszej wyceny i wyboru płatności za pobraniem przystąpimy do realizacji zamówienia zaś za zamówienie zapłacą Państwo kurierowi przy odbiorze towaru.
Potwierdzam zapoznanie się z warunkami polityki prywatności

Poprawny format wprowadzania danych

Płytki granitowe/marmurowe/trawertynowe / łupek kamienny 

  • SKU: [numer sku]/ilość/jednostka miar m2 / lub sztuk / litry - dotyczy impregnatów) 
  • Kolejne wiersze powinny zostać oddzielone od siebie Enter'ami

Blaty, schody, parapety

  • dokładne wymiary - dotyczy produktów ciętych na wymiar np. blaty, schody, parapety ,itp...)
  • Kolejne wiersze powinny zostać oddzielone od siebie Enter'ami

Przykład poniżej:

  • SKU: 123 / 73,5 / m2 / szt. (przykładowe zamówienie dotyczące płytek lub łupka)
  • SKU: 768 / 2 szt.(2 litry) (przykładowe zamówienie dotyczące impregnatu kleju itp.)
  • Parapet granitowy wewnętrzny - 1,73cm x 30cm x 3cm - 2 szt. (przykładowe zamówienie parapetu granitowego, blatu, itp ).
  • Wszelkie dodatkowe informacje prosimy umieszczać w miejscu na dodatkowe uwagi bądź kontaktować się drogą telefoniczną bądź emailową

arekgranpol@kamieniarstwo.com.pl

granpol@kamieniarstwo.com.pl

NOWOŚĆ!

Jesteś z województwa podlaskiego? Spotkaj się z naszym przedstawicielem handlowym po uprzednim kontakcie telefonicznym pod numerem 600-378-039.