Współpraca

Potrzebujesz płytek kamiennych, blatów roboczych, a może masz pomysł na wyjątkowy ogród, w którym kamień miałby znaleźć się na ścieżkach między rabatami? Interesuje cię wyłożenie basenu mozaiką kamienną, a może chcesz ozdobić elewację domu i poszukujesz ciekawej alternatywy, która ozdobi ściany w sposób wyjątkowy, trwały i niepowtarzalny? Jesteśmy w stanie zrobić to wszystko i jeszcze więcej!

GRAN-POL to rodzinna firma z tradycjami, istniejemy na rynku od 1977 roku, ale poza tym, że jesteśmy firmą z historią, naszą chlubą jest nieustanny rozwój. Dzięki temu jesteśmy w stanie zaproponować naszym klientom przeszło 50 tys. m2 płytek kamiennych, a nasi pracownicy są w stanie doradzić w każdej dziedzinie, a także zrealizować montaż zakupionych w naszej firmie materiałów.

Rozwijając się w branży kamieniarskiej, otwarci jesteśmy na współpracę. Dołożymy wszelkich starań, by czerpać obustronną satysfakcję podczas ciekawych projektów. Działamy przede wszystkim w branży kamieniarskiej, ale współpracujemy też z firmami budowlanymi, mamy wielu zleceniodawców wśród architektów, a także wśród klientów prywatnych.

Jesteśmy otwarci na każdą współpracę. Firma GRAN-POL chętnie zrealizuje każde zamówienie. Zapraszamy do kontaktu wszystkie zainteresowane firmy z branży projektowej:

  • architektów,
  • projektantów,
  • dekoratorów wnętrz,
  • inwestorów,
  • zakłady kamieniarskie,
  • salony wnętrzarskie,
  • firmy budowlane,
  • studia kuchenne

Polecamy swoje usługi firmom budowlanym, a także firmom, które tworzą meble kuchenne, ponieważ współpracujemy również w zakresie wykonania blatów kuchennych czy łazienkowych.

Niezmiernie ważne w naszej pracy jest to, że chętnie realizujemy zamówienia od prywatnych klientów, najczęściej są one związane z indywidualną aranżacją, dodatkową pracą, ale dla nas efekt końcowy jest najważniejszy.
Wysoka jakość produktów i obsługi sprawiają, że nasi zleceniodawcy do nas wracają. To oznacza, że sprostaliśmy ich wymaganiom i są gotowi zaufać nam po raz kolejny. Dla stałych klientów jesteśmy w stanie zaoferować rabat.
Jakość budulca, terminowość i profesjonalne wykonanie – te czynniki składają się na nasz sukces.

Jesteś zainteresowany?

Skontaktuj się z nami. To nic nie kosztuje, a my bardzo chętnie odpowiemy na każde pytanie. Być może to pierwszy krok, by zrealizować swoje wizje i marzenia. Chętnie pomożemy.

Skontaktuj się z nami