Cennik

Aktualnie w magazynie

Aktualnie w magazynie czeka ok. 50 tyś m2 płytek kamiennych do wyboru dla naszych klientów .

czytaj więcej ›

Wszystkie zdjęcia płytek kamiennych są robione w naszym magazynie poszczególnej partii materiału oznaczonego numerem sku na naszej stronie (sku=blok) , dlatego wiec możesz mieć pewność iż otrzymasz produkt ze zdjęć który ci się spodobał.

Wszystkie zdjęcia poszczególnych rodzajów płytek które są umieszczone na naszej stronie w dziale cennik ( cennik płytki ) są dostępne do obejrzenia lub zakupienia w naszym magazynie w Bielawie .Stany magazynowe podawane są telefonicznie gdyż sprzedaż prowadzimy również na terenie EU zarówno dla klientów instytucjonalnych jak i indywidualnych co powoduje duże zmiany naszych stanów magazynowych codziennie .

Istnieje możliwość zamówienia płytki z poszczególnej partii materiału który ci się podoba , koszt przesyłki plus koszt płytki będzie podany przy zamówieniu.


Aby uzyskać ofertę cenową na interesujący Państwa produkt prosimy o przesłanie na email granpol@kamieniarstwo.com.pl zapytania zawierającego :

  • opis produktu który Państwa interesuję wraz z nazwą kamienia
  • wymiary lub rysunek z naniesionymi wymiarami
  • zdjęcia
  • wszelki opis - charakterystykę, która ułatwi nam kalkulację
  • dane zawierające miejscowość montażu i telefon kontaktowy do Państwa

Blaty kuchenne, blaty łazienkowe, parapety, schody oraz pomniki są produktami pod zamówienie w związku z powyższym wyceniamy je wyłącznie indywidualnie i ich ceny nie widnieją w zakładce z gotowymi cenami.

IDŹ DO STRONY GŁÓWNEJ