Artykuły

/ 17.11.2022

MAGAZYN GRAN-POL BRAMA NR 5

Zapraszamy Państwa do obejrzenia kolejnego filmu z wirtualnej wizyty w naszym magazynie. Dostępne piękne marmury naturalne Rainforest Brown oraz Rainforest Green w strukturach polerowanych oraz antykowanych/szczotkowanych. Ponadto na uwagę zasługują piękne białe marmury Bianco Carrara.
czytaj więcej ›

/ 18.10.2022

MAGAZYN GRAN-POL BRAMA NR 4 - WIDEO

Kolejna odsłona naszego magazynu - piękne marmury i granity naturalne dostępne od ręki. Na tym filmie zobaczycie Państwo takie kamienie m.in jak Palisandro Cream, Palisandro gold, Palisandro Bluette, Bianco Carrara, Onyx Gold, Ivory Gold, Absolute Black. Zapraszamy do obejrzenia !
czytaj więcej ›

/ 31.08.2022

MAGAZYN NR 3 GRAN-POL - WIDEO

Kolejna odsłona naszego magazynu w Bielawie ! Magazyn nr 3 płytek kamiennych a w nim takie kamienie jak : STEEL GREY, JUPARANA COLOMBO, PARADISO CLASSICO, STAR GALAXY, VOŁGA BLUE, COLONIAL WHITE, EMERALD PEARL. MARMURY BIANCO CARRARA, BIANCO CALACATTA, BIANCO STATAURIO, BIANCO ARABESCATO WYMIARY 60X60. ZAPRASZAMY !
czytaj więcej ›

/ 24.08.2022

MAGAZYN FIRMY GRAN-POL NR 2 - WIDEO

Zapraszamy do obejrzenia kolejnego filmu z naszego magazynu w Bielawie. Tym razem kolejne wideo a na nim same cudowne kamienie : MAGAZYN 2 - IVORY FANTASY, COLONIAL IVORY, IVORY GOLD EXTRA, IVORY CREAM, BLUE IN THE NIGHT, TYTANIUM/COSMOS, MADURA DARK/GOLD, GHIBLEE, IVORY FANTASY, COLONAIL IVORY, RIVER GOLD. Wysyłka na teren całego kraju ! Zapraszamy !
czytaj więcej ›

/ 22.08.2022

MAGAZYN FIRMY GRAN-POL NR 1- WIDEO

Zapraszamy Państwa do wirtualnej wizyty w naszym magazynie płytek kamiennych ! Poniżej przedstawiamy film z naszego magazynu w Bielawie. Olbrzymi wybór płytek z kamieni naturalnych. GRAN-POL MAGAZYN NR 1 : Płytki granitowe kamienne : MADURA GOLD, IMPERIAL GOLD, PRADA GOLD, ABSOLUTE BLACK, STAR GALAXY, RIVER BLACK, FOREST BLACK, JUPARANA COLOMBO, COSMOS/BELVEDER, SHIVAKASHI, VISCOUNT WHITE. Zapraszamy ! Towar dostarczamy na teren całego kraju !
czytaj więcej ›

/ 02.06.2022

Czym jest Onyx ?

Onyx to jeden z najpiękniejszych kamieni naturalnych. Ta wulkaniczna skała charakteryzuje się szczególnymi właściwościami, co powoduje, że wyróżnia się wśród wielu kamieni naturalnego pochodzenia. Onyxy bywają różnorodne. Charakterystyczne są ich barwy, które są nietuzinkowe, przyciągające uwagę oraz wywołujące niesamowity efekt wizualny. Jak każdy kamień naturalny, onyx występuję w przeróżnych barwach, każda płyta z bloku jest inna, zaś jej przeżylenia tworzą fantazyjne obrazy.
czytaj więcej ›

/ 26.05.2022

Co charakteryzuje marmur ?

Marmur na specyficzny wygląd, który sprawia, że łatwo go odróżnić. Posiada w sobie wiele specyficznych żyłek, które nieregularnie przebiegają przez jego strukturę. To właśnie żyły, które przeplatają marmur, tworzą na nim nierównomierną strukturę, czasami gładką a czasami niejednolitą, tworzącą specyficzne spękania i pory. Marmury występuję w przeróżnych kolorach od bieli po szarości, skończywszy na brązach, czerwieniach czy czerniach.
czytaj więcej ›

/ 18.05.2022

Gres czy kamień naturalny ?

Każdy z Państwa zapewne zastanawia się co wybrać na posadzki. Kamień naturalny czy gres? To bez wątpienia częsty dylemat niejednego klienta. Gres to klasyczny wybór płytek do wykończenia posadzek w pomieszczeniach. Jednak kamień naturalny ostatnimi czasy wyszedł płytkom gresowym naprzeciw pokazując, że posiada nad nimi o wiele więcej zalet. Bez wątpienia cechy każdej z tych propozycji mogą być kluczowe przy wyborze płytek na podłogę czy ścianę.
czytaj więcej ›

/ 13.05.2022

Dlaczego to właśnie kamień naturalny warto zamontować na posadzce ?

Kiedy decydują się Państwo na zakup płytek podłogowych na pewno bierzecie pod uwagę ich wygląd a co za tym idzie kolor, ale również ich twardość, wytrzymałość oraz ogólną strukturę. Na rynku występuję wiele typowych płytek gresowych czy ceramicznych aczkolwiek to kamień naturalny posiada mnóstwo przeróżnych wzorów, kolorów i faktur. Płytki kamienne, które sprzedajemy w naszej firmie cechują się różnymi wielkościami i formatami, są to kwadratowe płytki lub prostokątne. Nieważne jaki materiał Państwo wybiorą na swoją wymarzoną podłogę – efekt będzie gwarantowany.
czytaj więcej ›

/ 11.05.2022

Biało-czarne płytki marmurowe

Marmur to szlachetny surowiec, który wykorzystywany był już od starożytności. Ten dostojny i szlachetny kamień od wieków wykorzystywano do budowy pałaców, świątyń i budowli. Tak też jest obecnie. Tą elegancką skałę wykorzystujemy nie tylko w budownictwie zewnętrznym ale również wykańczamy nim wnętrza naszych domów. Obecnie popularne są białe i czarne marmury. Płytki marmurowe w białym odcieniu z szarymi przeżyleniami to trend wpisujący się w obecne aranżacje łazienek, salonów czy schodów.
czytaj więcej ›

Strony

IDŹ DO STRONY GŁÓWNEJ