Artykuły

/ 01.09.2020

GRAN-POL BIELAWA MAGAZYN: GRANITY

Ponadczasowe, praktyczne, trwałe, wyjątkowe - tym charakteryzują się płytki granitowe. Szeroka oferta granitów w naszej firmie dotyczy płytek zewnętrznych oraz wewnętrznych. Spośród wielu kamieni dostępnych na całym świecie oferujemy płytki w przeróżnych odcieniach, od jasnych poprzez czerwień do całkowicie ciemnych.
czytaj więcej ›

/ 31.01.2020

Szeroka oferta białych marmurów w firmie Gran-pol

Bianco Calacatta, Bianco Carrara, Calacatta Gold, Statuario, Calacatta Arabescato, Calacatta Cremo, Calacatta Blue i wiele innych odcieni marmurów czekają w naszym magazynie. Dostępne formaty płytek : 61 x 30,5 x 1cm 30,5 x 30,5 x 1cm 40 x 40 x 1cm 45,7 x 45,7 x 1cm 61 x 61 x 1,2cm 91,8 x 45,7 x 1cm Wszystkie marmury dostępne od ręki ! Zapraszamy !
czytaj więcej ›

/ 08.11.2019

Jak wygląda rozeta po wycięciu za pomocą maszyny WATER JET?

Dziś w małym skrócie jak wygląda rozeta wycinana wodą za pomocą maszyny Water Jet. Jeszcze tylko precyzyjne fugowanie i rozeta może jechać do klienta.
czytaj więcej ›

/ 14.01.2019

Aranżacje z płytkami granitowymi na pierwszym planie

Trwały, elegancki i niejednorodny. Granit, bo o nim mowa, ze względu na swoje właściwości był wykorzystywany już w starożytności, w budownictwie. Dziś cieszy się niesłabnącym uznaniem, bo stanowiąc bazę do wykonania chociażby płytek granitowych, okazuje się znajdować swoje zastosowanie w wystrojach wnętrz oraz ich wyposażeniu.
czytaj więcej ›

/ 24.11.2018

Salon kąpielowy przez duże S z naturalnym kamieniem

Salon kąpielowy to już nie tylko zwyczajna łazienka. To właśnie ów salon, który swoją elegancją i luksusem zaprasza do magicznego świata, gdzie panuje atmosfera sprzyjająca odprężaniu. W salonie kąpielowym musi być miejsce na wykonywanie czynności pielęgnacyjnych, ale równie ważnym staje się taka aranżacja, która pozwala poczuć się naprawdę wyjątkowo.
czytaj więcej ›

/ 24.10.2018

Kamień naturalny w domowych wnętrzach – co warto o nim wiedzieć?

Stosowanie kamienia naturalnego w domowych wnętrzach to jeden ze sposobów, na stworzenie ponadczasowej aranżacji. Trwałość i estetyka płytek kamiennych sprawiają, że przez długie lata można cieszyć się wnętrzem modnym, gdzie goszczą wyjątkowe płytki tak pośród ścian, jak i podłóg. Do wyboru mamy jednak różne rodzaje naturalnych materiałów, które są odmienne pod względem właściwości i cech, a te będą decydować o tym, gdzie znajdą swoje zastosowanie.
czytaj więcej ›

/ 27.08.2018

Płytki Kashmir Gold...

Wydobywany w Indiach granit jest wyjątkowym budulcem. Jego słoneczne piękno zachwyca Europę niezmiennie, od wielu lat. W Polsce to niezwykłe ubarwienie zyskało również wielu miłośników, którzy wykorzystują w swoich wnętrzach ten niezwykły kamień.
czytaj więcej ›

/ 13.07.2018

Mała łazienka – rozwiązania na lata

Dobre zaplanowanie małej łazienki to wyzwanie, któremu musi sprostać niemal każdy mieszkaniec bloku. Efekt może być naprawdę różny. Co zrobić, żeby to pomieszczenie było wygodne, ładne i funkcjonalne?
czytaj więcej ›

Strony

IDŹ DO STRONY GŁÓWNEJ