Artykuły

/ 14.01.2019

Aranżacje z płytkami granitowymi na pierwszym planie

Trwały, elegancki i niejednorodny. Granit, bo o nim mowa, ze względu na swoje właściwości był wykorzystywany już w starożytności, w budownictwie. Dziś cieszy się niesłabnącym uznaniem, bo stanowiąc bazę do wykonania chociażby płytek granitowych, okazuje się znajdować swoje zastosowanie w wystrojach wnętrz oraz ich wyposażeniu.
czytaj więcej ›

/ 24.11.2018

Salon kąpielowy przez duże S z naturalnym kamieniem

Salon kąpielowy to już nie tylko zwyczajna łazienka. To właśnie ów salon, który swoją elegancją i luksusem zaprasza do magicznego świata, gdzie panuje atmosfera sprzyjająca odprężaniu. W salonie kąpielowym musi być miejsce na wykonywanie czynności pielęgnacyjnych, ale równie ważnym staje się taka aranżacja, która pozwala poczuć się naprawdę wyjątkowo.
czytaj więcej ›

/ 24.10.2018

Kamień naturalny w domowych wnętrzach – co warto o nim wiedzieć?

Stosowanie kamienia naturalnego w domowych wnętrzach to jeden ze sposobów, na stworzenie ponadczasowej aranżacji. Trwałość i estetyka płytek kamiennych sprawiają, że przez długie lata można cieszyć się wnętrzem modnym, gdzie goszczą wyjątkowe płytki tak pośród ścian, jak i podłóg. Do wyboru mamy jednak różne rodzaje naturalnych materiałów, które są odmienne pod względem właściwości i cech, a te będą decydować o tym, gdzie znajdą swoje zastosowanie.
czytaj więcej ›

/ 27.08.2018

Płytki Kashmir Gold...

Wydobywany w Indiach granit jest wyjątkowym budulcem. Jego słoneczne piękno zachwyca Europę niezmiennie, od wielu lat. W Polsce to niezwykłe ubarwienie zyskało również wielu miłośników, którzy wykorzystują w swoich wnętrzach ten niezwykły kamień.
czytaj więcej ›

/ 13.07.2018

Mała łazienka – rozwiązania na lata

Dobre zaplanowanie małej łazienki to wyzwanie, któremu musi sprostać niemal każdy mieszkaniec bloku. Efekt może być naprawdę różny. Co zrobić, żeby to pomieszczenie było wygodne, ładne i funkcjonalne?
czytaj więcej ›

/ 07.05.2018

Niebanalna elewacja...

Różne są sposoby upiększania domów. Bardzo często wyjątkowość budynku zależy od wyjątkowości elewacji, na którą zdecydują się właściciele. Jest to ozdoba, która nie jest koniecznym elementem, ale dodaje charakteru i doskonale podkreśla indywidualny styl mieszkających w nim domowników.
czytaj więcej ›

/ 26.03.2018

Kuchnia marzeń - oczywiście z pomocą kamienia naturalnego...

Najważniejszą przestrzenią w polskim domu jest kuchnia. To ona działa jak magnes i przyciąga zarówno mieszkańców, jak i wszystkich gości. Wabić może nie tylko zapachem pysznego jedzenia, ale również atmosferą, która wypływa z nieformalnego charakteru i ciekawych rozwiązań architektonicznych czy wykończeniowych.
czytaj więcej ›

/ 21.02.2018

Jasne wnętrza i jasne podłogi

Północnoeuropejski styl króluje we współczesnym świecie. Podbił on serca zarówno projektantów wnętrz, ale też zwykłych ludzi, który bardzo chcą mieć jasne i przestronne wnętrza, pełne harmonii, natury i porządku. W Polsce styl skandynawski trafił wprost do serc większości miłośników nowinek designerskich. Jasne i przestronne wnętrza, które są wykończone naturalnymi materiałami cieszą nie tylko oko, ale wyciszają i oddzielają od zabieganego życia czy nerwowej codzienności.
czytaj więcej ›

Strony

IDŹ DO STRONY GŁÓWNEJ