Artykuły

/ 31.01.2020

Szeroka oferta białych marmurów w firmie Gran-pol

Bianco Calacatta, Bianco Carrara, Calacatta Gold, Statuario, Calacatta Arabescato, Calacatta Cremo, Calacatta Blue i wiele innych odcieni marmurów czekają w naszym magazynie. Dostępne formaty płytek : 61 x 30,5 x 1cm 30,5 x 30,5 x 1cm 40 x 40 x 1cm 45,7 x 45,7 x 1cm 61 x 61 x 1,2cm 91,8 x 45,7 x 1cm Wszystkie marmury dostępne od ręki ! Zapraszamy !
czytaj więcej ›

/ 08.11.2019

Jak wygląda rozeta po wycięciu za pomocą maszyny WATER JET?

Dziś w małym skrócie jak wygląda rozeta wycinana wodą za pomocą maszyny Water Jet. Jeszcze tylko precyzyjne fugowanie i rozeta może jechać do klienta.
czytaj więcej ›

/ 14.01.2019

Aranżacje z płytkami granitowymi na pierwszym planie

Trwały, elegancki i niejednorodny. Granit, bo o nim mowa, ze względu na swoje właściwości był wykorzystywany już w starożytności, w budownictwie. Dziś cieszy się niesłabnącym uznaniem, bo stanowiąc bazę do wykonania chociażby płytek granitowych, okazuje się znajdować swoje zastosowanie w wystrojach wnętrz oraz ich wyposażeniu.
czytaj więcej ›

/ 24.11.2018

Salon kąpielowy przez duże S z naturalnym kamieniem

Salon kąpielowy to już nie tylko zwyczajna łazienka. To właśnie ów salon, który swoją elegancją i luksusem zaprasza do magicznego świata, gdzie panuje atmosfera sprzyjająca odprężaniu. W salonie kąpielowym musi być miejsce na wykonywanie czynności pielęgnacyjnych, ale równie ważnym staje się taka aranżacja, która pozwala poczuć się naprawdę wyjątkowo.
czytaj więcej ›

/ 24.10.2018

Kamień naturalny w domowych wnętrzach – co warto o nim wiedzieć?

Stosowanie kamienia naturalnego w domowych wnętrzach to jeden ze sposobów, na stworzenie ponadczasowej aranżacji. Trwałość i estetyka płytek kamiennych sprawiają, że przez długie lata można cieszyć się wnętrzem modnym, gdzie goszczą wyjątkowe płytki tak pośród ścian, jak i podłóg. Do wyboru mamy jednak różne rodzaje naturalnych materiałów, które są odmienne pod względem właściwości i cech, a te będą decydować o tym, gdzie znajdą swoje zastosowanie.
czytaj więcej ›

/ 27.08.2018

Płytki Kashmir Gold...

Wydobywany w Indiach granit jest wyjątkowym budulcem. Jego słoneczne piękno zachwyca Europę niezmiennie, od wielu lat. W Polsce to niezwykłe ubarwienie zyskało również wielu miłośników, którzy wykorzystują w swoich wnętrzach ten niezwykły kamień.
czytaj więcej ›

/ 13.07.2018

Mała łazienka – rozwiązania na lata

Dobre zaplanowanie małej łazienki to wyzwanie, któremu musi sprostać niemal każdy mieszkaniec bloku. Efekt może być naprawdę różny. Co zrobić, żeby to pomieszczenie było wygodne, ładne i funkcjonalne?
czytaj więcej ›

/ 07.05.2018

Niebanalna elewacja...

Różne są sposoby upiększania domów. Bardzo często wyjątkowość budynku zależy od wyjątkowości elewacji, na którą zdecydują się właściciele. Jest to ozdoba, która nie jest koniecznym elementem, ale dodaje charakteru i doskonale podkreśla indywidualny styl mieszkających w nim domowników.
czytaj więcej ›

Strony

IDŹ DO STRONY GŁÓWNEJ